הודעות אחרונות

  • פורום בתי משפט 00:31   13/11/2018 בתיק שהסתיים היתה בקשה שטרם סיום... טרם  הדיון  בתיק  בבית  המשפט  המחוזי  בבאר שבע -  הוגשה ...
  • פורום דיני משפחה 00:24   13/11/2018 משטרה אהלןהילד בן 11 עבר לאחרונה לגור עם אבא שלו. המשמרות שלי והילד בא אלי רק פעם בשבוע... בהסכם גירושי...
  • פורום בחינות לשכה 00:16   13/11/2018 תיקון  בהחזרת ילדים חטופים: ערובה בסעדים זמניים תהיה? בטול החלטה האחרת במעמד צד אחד תהיה? כי בטול ...
  • פורום הסדרת מעמד ואזרחות 23:57   12/11/2018 בקשה לשהות קבועה בישראל שתי שאלות קצרות:יש לי חברה לחיים שאינה יהודיה,אנחנו רוצים להגיש בקשה למשרד הפנים כדי להסדיר את הש...
  • פורום דיני עבודה 22:28   12/11/2018 שאלה על פיצויי פיטורין וסעיף 14 אני בחופשת לידה ושוקלת להתפטר לצורך טיפול בילד לאחר 10 שנות עבודה כשכירה במגזר הפרטי. לא חתמתי על...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

מע"מ ומס רכישה - משרד

  • הודעות שוטפות
  • מע"מ ומס רכישה - משרד
    שי | 13/07/2018 00:06

    שלום רב,

    אני עוסק פטור ורוצה לקנות משרד להשקעה.

    האם אקבל את המע"מ חזרה? או שעלי להפוך לעוסק מורשה?

    בנוסף לזאת האם יש דרך להתחמק ממס הרכישה?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • מע"מ ומס רכישה - משרד
      לילך עתני, עו"ד ונוטריון | 15/07/2018 14:38

      שלום שי,

      עוסק פטור איננו זכאי לקיזוז מע"מ.
      עוסק מורשה זכאי לקיזוז מע"מ ככל שמדובר בהוצאה לצרכי העסק.

      אין כל הקלה במס רכישה לגבי רכישה של משרד.

      בברכה,

      לילך עתני, עו"ד
      מנהלת פורום נדלן ודיני מקרקעין

      בית אמריקה, שדרות שאול המלך 35, תל אביב
      טל': 03-6091011; מייל: lothnay@gmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868