הודעות אחרונות

  • פורום פלילי 12:38   21/07/2018 מעקב סמוי, שהוביל להאשמות שווא גו...  מעקף סמוי הוביל להאשמות שווא והחלטות משפילות אם השלכות כספיות קשות. הכירו אותי כנשואה לל...
  • פורום דיני עבודה 12:22   21/07/2018 ואם מדובר בטיפולי IVF? אם אנחנו עוברים תהליך של הפריה חוץ גופית, האם משהו מהדברים שעליי לעבור כחלק מהתהליך יכול לה...
  • פורום דיני ביטוח 11:57   21/07/2018 חוות דעת רפואית הי.עברתי ועדה רפואית בחברת הביטוח הפרטיתשאלתי.תוך כמה זמן מחוייבים חברת הביטוח להעביר לי העתק מאו...
  • פורום זכויות יוצרים 11:39   21/07/2018 הקרנת סרט למורים ביום הערכות שלום. האם מותר להקרין סרט לצוות מורים כ140 מורים ? סרט שהורד מיוטיוב? האם יש בעיה של זכ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 11:26   21/07/2018 מס שבח          האם על דירה יד שנייה שעולה עד  1200000...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

דו"ח עיריה

  • הודעות שוטפות
  • משלוח הודעה על קנס
    DAN | 13/08/2017 00:46

    העירייה שלחה לנהג הודעת קנס חניה בדואר רגיל. מה יקרה במיקרה שהנהג יטען לאחר שנה ממועד העבירה שמעולם לא נשלחה אליו הודעת קנס ולפיכך העבירה התישנה?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • דו"ח עיריה
      יעקבי | 13/08/2017 21:45

      שלום דן,
      מנין אתה יודע שעיריה שלחה לנהג הודעת קנס?
      הנהג יכול לטעון מה שהוא רוצה. לעיריה יש רישומי משלוח.
      בד"כ שולחים בדואר רשום.
      התיישנות חלה אם חלפו שלוש שנים תמימות בהן העיריה לא נקטה בצעד כל שהוא לגביית הקנס. משלוח בדואר רגיל הוא אחד מן הצעדים.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • בקשת הבהרה
        דן | 14/08/2017 00:14

        האם רישומים פנימיים של העיריה על משלוח בדואר רגיל נחשבים כמסירה לנהג במקרה שהנהג מכחיש שקיבל את ההודעה  ?

        האם אין התיישנות כאשר העיריה לא יכולה להוכיח ששלחה הודעת קנס ראשונה בתוך שנה לעבירה?

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • דו"ח עיריה
          יעקבי | 14/08/2017 21:03

          שוב שלום דן,
          הדו"ח אמור להישלח בדואר רשום ויראוהו כנתקבל כעבור 15 יום. זאת בהסתמך על חוק סדר הדין הפלילי סעיף 60 א' (ג).
          אינני יודע להשיב לך באשר למשלוח בדואר רגיל.
          באשר להתיישנות:
          חוק סדר הדין הפלילי סעיף 225 קובע:
          225א. (א) עברה שנה מיום ביצוע עבירת קנס, לא יוגש עליה כתב אישום ולא יומצאו בעניינה הזמנה לפי סעיף 222 או הודעת תשלום קנס לפי סעיף 228(ב);

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868