הודעות אחרונות

  • פורום דיני עבודה 09:49   20/06/2018 פדיון ימי חופשה שלום, המעביד שלי פודה לי את ימי החופשה שצברתי. האם מגיע לי לקבל גם תנאים סוציאליים בגין הפדיון? ת...
  • פורום דיני חוזים 09:37   20/06/2018 חבילה הכוללת טיסה והופעה - ההופעה ב... שלום רב,רכשנו חבילת הכוללת טיסה מלון וכרטיס להופעה של אנדריי בוצילי בשטטגארט שבגרמניה.... החבילה ...
  • פורום בתי משפט 09:29   20/06/2018 שינוי החלטת בית המשפט העליון בידינו פסק דין החלטה מאת כבוד השופט בית משפט העליון מלפני כ 30-25 שנה. על יעוד שימוש בחלק מהנכס ל...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 09:28   20/06/2018 שוכר שהולך להפר הסכם-אכיפת הסכם שלום,השכרתי חנות לעמותה עד לסוף שנת 2019.השבוע הודיע לי השוכר כי בעוד חודשיים הוא עוזב את הנכס. ה...
  • פורום פלילי 08:27   20/06/2018 תביעת להוצאות הגנה ופיצוי בעקבות זי... פונה יקר, סעיף 80 חוק העונשין מאפשר בתנאים מסוימים לנאשם שזוכה לפנות לאותו מותב שזיכה אותו בבקשה ...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

שאלה מצויינת

  • הודעות שוטפות
  • עסק במקלט
    משה ריסס | 11/01/2017 17:03

    אני סגרתי חוזה במקלט של בניין ורציתי לדעת באם יפנו להג"א או פיקוד העורף, מעבר לדרישת פינוי יש בחוק ענישה כלשהיא או הטלת קנסות?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שאלה מצויינת
      עו"ד אלי לוטן | 12/01/2017 16:21

      וטוב לדעת את התשובה לפני שמרגישים את נחת זרועו של החוק.
      בדיוק מקרה לפנות לעו"ד שמבין בתחום, להתקשר עמו בהסכם לייעוץ ולקבל ייעוץ מקצועי.
      בהצלחה

      בברכה,

      אלי לוטן, עו"ד 
      מנהל פורום עורכי דין 

      ז'בוטינסקי 33, רמת גן
      טל': 03-6125353; מייל: ely@lotan-law.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868