הודעות אחרונות

  • פורום דיני עבודה 09:49   20/06/2018 פדיון ימי חופשה שלום, המעביד שלי פודה לי את ימי החופשה שצברתי. האם מגיע לי לקבל גם תנאים סוציאליים בגין הפדיון? ת...
  • פורום דיני חוזים 09:37   20/06/2018 חבילה הכוללת טיסה והופעה - ההופעה ב... שלום רב,רכשנו חבילת הכוללת טיסה מלון וכרטיס להופעה של אנדריי בוצילי בשטטגארט שבגרמניה.... החבילה ...
  • פורום בתי משפט 09:29   20/06/2018 שינוי החלטת בית המשפט העליון בידינו פסק דין החלטה מאת כבוד השופט בית משפט העליון מלפני כ 30-25 שנה. על יעוד שימוש בחלק מהנכס ל...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 09:28   20/06/2018 שוכר שהולך להפר הסכם-אכיפת הסכם שלום,השכרתי חנות לעמותה עד לסוף שנת 2019.השבוע הודיע לי השוכר כי בעוד חודשיים הוא עוזב את הנכס. ה...
  • פורום פלילי 08:27   20/06/2018 תביעת להוצאות הגנה ופיצוי בעקבות זי... פונה יקר, סעיף 80 חוק העונשין מאפשר בתנאים מסוימים לנאשם שזוכה לפנות לאותו מותב שזיכה אותו בבקשה ...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

קיזוז הכנסה משכ"ד מהוצאה על תשלום שכ"ד אפשרי

  • הודעות שוטפות
  • שכר דירה
    דן | 07/01/2017 17:56

    אני משכיר דירה בבעלותי ב8500 שחושוכר דירה אחרת במקומה למגורים ב10000 שח. אמרו לי שאני לא פטור ממס הכנסה? האמנם? על איזה סעיף בחוק מתבסס?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • קיזוז הכנסה משכ"ד מהוצאה על תשלום שכ"ד אפשרי
      עו"ד משה (מוש) גבע | 11/01/2017 13:21

      אולם רק כאשר מעבר הדירה היה לצורכי עבודה (והמחוקק לא קבע מה זה צורכי עבודה ולאיזה מרחק צריך לעבור). 
      לשם כך לפתוח תיק ולהגיש דו"ח מלא על ההכנסות שלך מידי שנה. 
      אם תבחר שלא להשתמש באפשרות זו או שהיא לא מתאימה למקרה שלך, עומדות בפניך שלוש אפשרויות תשלום/דיווח:
      פטור פוחת- לפיו תהיה פטור על כ-1,500 ש"ח ועל היתרה תשלם מס מלא (תצטרך להגיש דיווח מלא). 
      10%- תשלום מס סופי של 10% ממה שאתה מקבל (בדיווח מקוצר)
      דיווח רגיל- הגשת דו"ח בו תוכל להפחית מההכנסות את כל ההוצאות והפחת על הדירה (גם כאן תצטרך להגיש דיווח מלא)

      בברכה,

      משה גבע, עו"ד
      מנהל פורום דיני מיסים
      מנכ"ל חברת יעוץ מיסים TAXPERTS בע"מ


      המסגר 26, ת"א 
      טל': 03-5084525; מייל: moshe@taxperts.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • ?????????????????????
        דן | 11/01/2017 16:58

        אבל אני משלם שכירות גבוהה יותר ממה אני מקבל?

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868